|
El Jimador Blanco (38% Alcohol by volume) 30 mL Serving Size |
|
|---|---|
| Alcohol | 9 g (0.9 Standard Drinks) |
| Calories | 62 |
| Energy (kJ) | 261 kJ |
| Fat | 0 g |
| Sodium | 0 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Caffeine | 0 mg |
|
El Jimador Reposado (38% Alcohol by volume) 30 mL Serving Size |
|
|---|---|
| Alcohol | 9 g (0.9 Standard Drinks) |
| Calories | 62 |
| Energy (kJ) | 261 kJ |
| Fat | 0 g |
| Sodium | 0 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Caffeine | 0 mg |
|
El Jimador Anejo (38% Alcohol by volume) 30 mL Serving Size |
|
|---|---|
| Alcohol | 9 g (0.9 Standard Drinks) |
| Calories | 62 |
| Energy (kJ) | 261 kJ |
| Fat | 0 g |
| Sodium | 0 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Caffeine | 0 mg |